‘Filenin Sultanları’ Dünya Şampiyonası’na çeyrek finalde elenirken; millilerimizin turnuvadaki kötü performansıyla birlikte eleştirilerin dozajı arttı. Geçmiş büyük turnuvalara oranla mücadele gücümüzün zayıf kalması ve düşük konsantrasyon, şampiyonaya erken veda etmemize neden oldu. Peki kadro kalitemizin karşılığını neden alamadık? Takımımızı çok mu abartıyoruz ya da beklentiyi biraz fazla mı tutuyoruz? Voleybol camiasının uzman isimlerine sorduk…