El este Sabin. Nu-l puteți vedea. Eu nu pot să vi-l arăt. Aș putea să atașez o poză înaintea celor ce voi scrie. Dar n-am cum. Dintr-o groază de motive. E minor. E copilul unei femei ucise. E un copil cu dizabilități. E un copil care nu mai are tutore legal. E copilul nimănui. E un copil pentru care nu are cine să răspundă și pentru care nu avem cui să cerem acceptul pentru atașarea unei fotografii.