Care sînt, concret, acțiunile guvernului Ion Chicu care arată că acesta nu se gîndește la oameni și ce altceva ar trebui să mai facă acest cabinet de miniștri, pentru a arăta că el se gîndește la oameni, și, în general, că înseamnă a se gîndi la oameni: a arunca bani din elicopter deasupra orașului sau fiecărui cetățean să-i înmîneze cîte un plic cu o suma mare de bani? Astfel de întrebare și-a pu