![]() | Mısır Çarşısı’nın o eski halinden eser yok şimdi. Öyle bir geçer zaman ki Tüm dünya korona virüs önlemleri ve gölgesi altında devam giriyor. Milyonlarca vatandaş, bu sene yasaklar ve salgın etkisiyle yeni yıla evlerinde girecekken, yılbaşı akşamlarının olmazsa kuruyemişte talep olmazken, Mısır Çarşısı boş kaldı. Vatandaşların korona salgını nedeniyle kalabalık yerlere girmek istememesi, Mısır Çarşısı'ndaki hareketliliği oldukça azaltmış durumda. |