Добавить новость

Приговор пензенским участникам дела "Сети" суд оставил в силе

Доля закрытых на карантин классов снизилась в школах Подмосковья

Сенатор Инна Святенко: Поддерживая социальные НКО, город напрямую помогает москвичам

В Москве заявили об отсутствии планов закрывать промпредприятия

Новости сегодняСпортивные новости от Sportsweek.org
Добавь свою новость бесплатно - здесь


Klaudia Alagierska: Mamy nauczkę na kolejne mecze

Z pewnością nie tak ŁKS Commercecon Łódź wyobrażał sobie otwarcie sezonu. Pierwszy mecz Tauron Ligi zakończył się przegraną 0:3 z BKS-em Stal Bielsko-Biała. Podopieczne Giuseppe Cuccariniego walczyły ze sobą praktycznie we wszystkich fundamentach siatkarskich. Klaudia Alagierska zdobyła cztery punkty blokiem, ale dostała od swojej rozgrywającej mało okazji do ataku. Chyba nikt nie spodziewał się, że […]

Artykuł Klaudia Alagierska: Mamy nauczkę na kolejne mecze opublikowany na Strefa Siatkówki - Mocny Serwis.

Z pewnością nie tak ŁKS Commercecon Łódź wyobrażał sobie otwarcie sezonu. Pierwszy mecz Tauron Ligi zakończył się przegraną 0:3 z BKS-em Stal Bielsko-Biała. Podopieczne Giuseppe Cuccariniego walczyły ze sobą praktycznie we wszystkich fundamentach siatkarskich. Klaudia Alagierska zdobyła cztery punkty blokiem, ale dostała od swojej rozgrywającej mało okazji do ataku.

Chyba nikt nie spodziewał się, że BKS Stal Bielsko-Biała przyjedzie aż tak dobrze przygotowany na mecz z ŁKS-em Commercecon. – Mówiąc tak na szybko nie mam pojęcia co się stało. Liczyłyśmy na to, że zagramy lepiej. Na treningach to wygląda dużo lepiej. Jesteśmy bardziej zgrane, a tu wychodzi na to, że jeszcze za bardzo się nie znamy na boisku. To wszystko wyglądało nerwowo, gdzieś wkradł się stres, a nie za bardzo to powinno rządzić. Mamy nauczkę na kolejne mecze. Potrzeba nam więcej spokoju – mówiła środkowa, Klaudia Alagierska.

Alagierska dobrze zaprezentowała się w grze na siatce, punktowała także w polu zagrywki, ale nawet po pozytywnym przyjęciu dostawała od swojej rozgrywającej bardzo mało okazji do ataku. Na przestrzeni trzysetowego spotkania otrzymała do zamienienia na punkt od Britt Bongaerts tylko cztery piłki. – Myślę, że trener zwróci jej uwagę, że powinno tego środka być więcej. Za dużo było gry prawym skrzydłem. Zwłaszcza, że Kasia miała zły dzień, więc przydałoby się to wszystko rozłożyć bardziej na inne zawodniczki – wyjaśniała.

Łódzkie Wiewióry szybko dostaną okazję, by zapomnieć o porażce w starciu z Jokerem Świecie, które odbędzie się w poniedziałek 28 września o godzinie 20:30. Starcie zostanie pokazane na antenie Polsatu Sport.

Artykuł Klaudia Alagierska: Mamy nauczkę na kolejne mecze opublikowany na Strefa Siatkówki - Mocny Serwis.

Читайте на 123ru.net

Новости 24/7 DirectAdvert - доход для вашего сайта
Топ новостей на этот час