Добавить новость
25 июня 2021 года
Moscow.media
Новости сегодня

Новости от TheMoneytizer


Новости от Russia24.pro

Russia24.pro Каталог


Знакомства онлайн

Первые новости сегодня

Dělejte to správně, nebo vůbec. Radegast index je u hokejistů na pranýři

Nelíbí se jim roky přetřásané tabulkové odstupné, kvůli kterému se dostávají do konkurenční nevýhody oproti zahraničním hráčům. Читать дальше...

Топ новостей последнего часаВсе новости

Июнь
2021

Новые комментарии

Hokej.iDnes.cz 

Montreal završil senzaci, o Stanley Cup si zahraje poprvé od roku 1993

Po dlouhých 28 letech se hokejisté slavného celku Montreal Canadiens probojovali do finále Stanley Cupu. Rozhodla o tom jejich čtvrteční výhra 3:2 po prodloužení nad Vegas Golden Knights a výsledek semifinálové série 4:2 na zápasy. Postupovou branku historicky nejúspěšnějšího celku NHL vstřelil v 62. minutě útočník Artturi Lehkonen.

Hokej.iDnes.cz 

Seattle Kraken do NHL vstoupí pod vedením trenéra Hakstola

Seattle Kraken bude trénovat Kanaďan Dave Hakstol. Angažmá u týmu, který v polovině října rozšíří hokejovou NHL, pro něj bude druhou příležitostí v roli hlavního kouče. V letech 2015-2019 vedl Philadelphia Flyers, poslední dva roky pracoval jako asistent v Torontu.

Hokej.iDnes.cz 

Krysa na stadionu, překřtil ho trenér. Jak Dostál vyměnil Finsko za zámořský sen

Když na začátku prosince přijel do zámoří, divili se tam, proč je pořád na stadionu. V San Diegu mu začali říkat Rink Rat - Krysa na stadionu. Brankář Lukáš Dostál si za moře přijel před novým rokem plnit svůj hokejový sen, a tak pilně trénoval, hltal postřehy hvězdných kolegů i trenéra. Ve Finsku kraloval gólmanům a letos během prapodivné sezony dělal vše pro to, aby příští rok začal na nablýskané scéně NHL.

Hokej.iDnes.cz 

Parahokejisté prohráli čtvrtfinále s Ruskem, čeká je zápas o olympiádu

Čeští parahokejisté prohráli ve čtvrtfinále mistrovství světa v Ostravě 0:7 s Ruskem a ani ve čtvrtém duelu na domácím turnaji tak neskórovali. Svěřence trenéra Jiřího Břízy ještě čeká páteční zápas o páté místo, jeho vítěz si zajistí účast na paralympijských hrách v Pekingu. Soupeřem Čechů bude Norsko, jež ve druhém čtvrtfinále podlehlo 1:2 Koreji.

Hokej.iDnes.cz 

Nový Pešánův šéf. Sejmu z Filipa stres, funkcí má hodně, říká Nedvěd

Fakticky nový šéf české hokejové reprezentace. Člověk zodpovědný za výběr trenérů, hráčů a v důsledku i za výkony a výsledky na šampionátech a olympijských hrách. Generální manažer Petr Nedvěd od tohoto týdne stojí nad trenérem Filipem Pešánem. „Sejmu z něho stres a tlak, na Filipa toho bylo hodně,“ říká Nedvěd v rozhovoru.

Hokej.iDnes.cz 

Hráče a trenéry nároďáku vybere Nedvěd. Pešána i asistenty ponechal u týmu

Český hokej se učí světové trendy, naučil se využívat i široké trenérské štáby a po dalším šampionátu bez medaile se přiklonil k další zásadní změně. Sestavování národního mužstva i trenérské složení pro vrcholné akce bude od příští sezony výhradně v kompetenci generálního manažera reprezentace Petra Nedvěda. Tedy podle vzoru zažitého v zámoří.

Hokej.iDnes.cz 

Nosek měl asistenci, výhru ale v prodloužení nakonec slavil Montreal

Hokejisté Vegas měli ve třetím pokračování semifinále play off NHL na ledě Montrealu střeleckou převahu a i díky asistenci uzdraveného navrátilce do sestavy Tomáše Noska hned dvakrát vedli, přesto nakonec odcházeli poraženi. Vítězství 3:2 po prodloužení a vedení v sérii 2:1 na zápasy Canadiens zařídil druhou trefou večera v 73. minutě útočník Josh Anderson.

Новости 24/7 DirectAdvert - доход для вашего сайта


Частные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в РоссииRu24.net — ежеминутные новости с ежедневным архивом. Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Ru24.net — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net. Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть —онлайн с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии. Ru24.net — живые новости в живом эфире! Быстрый поиск от Ru24.net — это не только возможность первым узнать, но и преимущество сообщить срочные новости мгновенно на любом языке мира и быть услышанным тут же. В любую минуту Вы можете добавить свою новость - здесь.


Новости от наших партнёров в Вашем городе

Топ новостей на этот час

Russian.city