Добавить новость

Громкое дело колумбийца Валеро об ограблении якутского предпринимателя передано в суд. Подробности

Пассажиров задержанных на Транссибе поездов начали перевозить до станций на автобусах

В Москве вакцинацию от COVID-19 прошли 1 млн пенсионеров

Жителей Москвы настигнет пик тепла к середине следующей недели

1
слева 1


Новости сегодня

Новости от TheMoneytizer
слева 2
слева 3


Новости за 08.05.2021

справа 1
справа 2

Новые комментарии

12
iSport.cz 

ONLINE + VIDEO: Plzeň - Příbram. Západočeši mohou jít před Slovácko

Ve 31. kole fotbalové FORTUNA:LIGY hostí pátá Viktoria Plzeň předposlední Příbram. Západočeši chtějí potvrdit roli favorita a v tabulce předstihnout Slovácko, které má před víkendovým kolem dva body náskok a jedno utkání k dobru. Zápas včetně VIDEA nejzajímavějších momentů utkání sledujte od 17:00 na iSport.cz ONLINE.

iSport.cz 

Tři kluby dál živí Superligu: Jednáme v zájmu fotbalu. Přijdou tvrdé tresty

Zástupci Realu Madrid, Barcelony a Juventusu odsoudili jako nepřijatelný tlak, který na ně UEFA vyvíjí kvůli jejich neochotě vzdát se myšlenky na vznik nezávislé superligy. UEFA v pátek oznámila, že trojici rebelujících klubů čeká disciplinární řízení a následovat budou tresty. Klubům hrozí i vyloučení z Ligy mistrů.

Lidove noviny 

Sochařský park na Klenové. Výběr venkovní expozice je rozsáhlý

Většina galerií či muzeí výtvarného umění nemá takový venkovní prostor, aby v něm bylo možné vystavit sochy z jejich sbírek. Národní galerie Praha měla kdysi krásnou stálou sochařskou expozici v parku u zbraslavského zámku. Byla tam umístěna díla největších osobností českého moderního umění typu Hany Wichterlové nebo Otakara Švece.

Reflex 

Jarda Kalina. Zázračně geniální obchodník a průkopník ve vývoji neinvazivních antigenních testů

Taky máte rádi nejrůznější žebříčky? Třeba Top10 nejlepších folkovejch písniček nebo nejprodávanější knížky motivačních citátů nebo třeba best of konspirační teorie. A nebo...pět nejzajímavějších podvodů, které v uplynulém roce postihly Čechy. Tenhle žebříček přinesl server Rozhlas s pomocí výroční zprávy Finančního analytického úřadu při ministerstvu financí. Alena Schillerová nám její pomocí ukázala, jak totálně debilní tenhle národ ohledně financí je. Více v Událostech Luďka Staňka na Mall.tv.

фид
Tenisové zprávy - iDnes 

ONLINE: Giro odstartovalo časovkou. Vede Castroviejo, čeká se na favority

Čas třítýdenních cyklistických soubojů nadešel. V první etapě Giro d’Italia jezdce čeká devítikilometrová individuální časovka. Dokáže někdo porazit italského favorita Filippa Gannu, který loni na Giru ovládl všechny tři zkoušky proti chronometru? Závod sledujeme v podrobné online reportáži.

iSport.cz 

Nominace na MS v hokeji ONLINE: Jaké posily dorazí z NHL?

Už se to blíží! Po konci extraligové sezony míří pozornost hokejových fanoušků k mistrovství světa, které po roční pauze kvůli koronaviru hostí od 21. května Lotyšsko. Sledujeme, jak se rodí nominace jednotlivých týmů včetně české reprezentace. Sledujte ONLINE na iSport.cz.

iSport.cz 

Nominace na MS v hokeji ONLINE: Nedvěd vysvětlil, jak je to se Zachou

Už se to blíží! Po konci extraligové sezony míří pozornost hokejových fanoušků k mistrovství světa, které po roční pauze kvůli koronaviru hostí od 21. května Lotyšsko. Sledujeme, jak se rodí nominace jednotlivých týmů včetně české reprezentace. Sledujte ONLINE na iSport.cz.

iSport.cz 

GM Nedvěd k Zachovi: Pešánovi volal. Odmítl nám a poděkoval

Během pátečního zápasu se Slovenskem (2:1) se Filipu Pešánovi marně pokoušel dovolat Pavel Zacha. Kouč národního týmu zjistil „ztracené“ volání bezprostředně po utkání a zmínil se o tom v rámci hodnocení utkání před novináři. Znamená to snad, že útočník Devils změnil své odmítavé stanovisko vůči šampionátu v Rize a chtěl kouče obeznámit s tím, že nakonec do Lotyšska pojede?

Sport.cz 

Real, Barcelona a Juventus kritizují UEFA za výhrůžky kvůli superlize

Zástupci Realu Madrid, Barcelony a Juventusu odsoudili jako nepřijatelný tlak, který na ně UEFA vyvíjí kvůli jejich neochotě vzdát se myšlenky na vznik nezávislé superligy. UEFA v pátek oznámila, že trojici rebelujících klubů čeká disciplinární řízení a následovat budou tresty. Klubům hrozí i vyloučení z Ligy mistrů.

Hokej.iDnes.cz 

Kouč o osmnáctkách: Hráči si zaslouží kredit. Za zavřený hokej nemůžou

Ani letos se to nepovedlo. Český dorostenecký hokej čeká už sedmým rokem na medaili a ačkoliv prokázal na uplynulém mistrovství světa osmnáctiletých zlepšení, stále to na světovou konkurenci nestačí. Letos týmu kouče Jakuba Petra nenahrála ani složitá doba. Domů si odvezl slušný dojem za dva sympatické výkony proti silným soupeřům, ale stejně tak dvě vysoké porážky z duelů s velmocemi Ruskem a Kanadou.

Sport.cz 

Šustr bojuje o svou první účast na MS, naučil se kvůli tomu i střílet góly

Probudil v sobě střelecké srdce. Obránce Andrej Šustr dal vítěznou branku odvety se Slovenskem. Zaznamenal tak při čtvrtém startu v probíhající přípravě na mistrovství světa už druhý gól, čímž překonal svoji bilanci z předešlých 14 duelů za hokejovou reprezentaci, kdy skóroval pouze jednou.

iSport.cz 

ONLINE + VIDEO: Bohemians - Liberec. Slovan v bitvě proti neporaženým

Šestý Liberec by se na stadionu Bohemians 1905 rád přiblížil pohárovým příčkám, nečeká ho však jednoduchý úkol. „Klokani“ naposledy prohráli 21. února s plzeňskou Viktorií, od té doby třikrát zvítězili a sedmkrát remizovali. Slovan o minulém výkonu ztratil dvoubrankové vedení nad Spartou, boj o předkola evropských pohárů pro něj však vrcholí. Utkání můžete sledovat v ONLINE REPORTÁŽI na webu iSport.cz.

15

7
Новости 24/7 DirectAdvert - доход для вашего сайта

Частные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в РоссииRu24.net — ежеминутные новости с ежедневным архивом. Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Ru24.net — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net. Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть —онлайн с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии. Ru24.net — живые новости в живом эфире! Быстрый поиск от Ru24.net — это не только возможность первым узнать, но и преимущество сообщить срочные новости мгновенно на любом языке мира и быть услышанным тут же. В любую минуту Вы можете добавить свою новость - здесь.
Новости от наших партнёров в Вашем городе

Russian.city

Genesis назвал рублевые цены на обновленный седан G70

Светлана Бондарчук похвасталась богатыми друзьями

Диетолог Мелехина перечислила полезные продукты для путешествия в поезде

Евгений Сатановский: Превращение Соединённых Штатов из сверхдержавы в главное посмешище планеты

Музыкальные новости

Роза Сябитова подсказала россиянкам способ проверить мужчину на наличие супруги

ТНТ приглашает на «Выпускной». Смотри фильм и участвуй в викторине!

Путин готов сделать Японии «уникальные и беспрецедентные» предложения по Курилам

Сергей Собянин обсудил с горожанами вопросы развития столицы

Новости России

Пострадавшие от камнепада туристы эвакуированы вертолетом в Кабардино-Балкарии

Павел Табаков объяснил, почему скрывает информацию о своей единственной дочери

Перед чебуреками все равны!

Лучшие спортсмены России гоняют шары в Хабаровске

Экология в России и мире

STRABO 2021: II Международный конгресс Ассоциации офтальмологов страбизмологов «Новые технологии в диагностике и лечении глазодвигательной патологии»

Видеосервис PREMIER и продакшн-компания Team Films начали съемки новой криминальной драмы «Зверобой»

4 простых правила питания, которых придерживается Меган Маркл

Чаще всего в Геленджик летают пассажиры из Екатеринбурга, Новосибирска и Уфы

Спорт в России и мире

Саснович и Говорцова вышли в четвертьфинал парного разряда турнира в Гдыне

Андрей Чесноков: Всем ребятам без исключения на старте Игр будет несладко

АБХАЗСКАЯ ТЕННИСИСТКА АМИНА АНШБА ВЫИГРАЛА ДЕБЮТНЫЙ МАТЧ В ОСНОВЕ ТУРНИРА WTA

Чемпион мира по пинг-понгу Максим Шмырев проводит мастер-класс для псковичей

Moscow.media

Работники ГКУ МО «Мособлпожспас» обеспечивают безопасность проведения туристического слета

Безупречная гармония Lexus и выгод от ГК «Бизнес Кар»

Новые гарнитуры от Edifier: чистый звук и продолжительная работа

Томичи могу увидеть пятый сезон сериала «Фитнес» на видеосервисе PREMIER
8


9


10

Топ новостей на этот час

11
Персональные новости

5
суперфутер