Добавить новость
Новости России
Новости сегодня

Новости от TheMoneytizer


Новости за 07.05.2021


Новые комментарии

Sport.cz 

Bohačík bude hrát v LM o bronz, do finále ho nepustili obhájci z Burgosu

Český basketbalový reprezentant Jaromír Bohačík si se Štrasburkem finále Ligy mistrů nezahraje, do finále na úkor francouzského celku postoupili obhájci prvenství z Burgosu. Španělský celek zvítězil 81:70 a v nedělním finále se utká s přemožiteli Nymburka z Karsiyaky. Turecký tým porazil Zaragozu 84:79.

ECHO24 

Atentát v oblíbené destinaci Čechů: Exprezident Malediv je v kritickém stavu

Bývalý maledivský prezident a nynější předseda parlamentu Muhammad Našíd se stal ve čtvrtek terčem atentátu a zůstává hospitalizován v kritickém stavu. Informovala o tom v úterý agentura AFP s odvoláním na nemocnici, kde byl operován. K explozi bomby před Našídovým domem v metropoli Malé se zatím nikdo nepřihlásil. Incident obnovil obavy z bezpečnostní situace na tomto tropickém souostroví, které je známé luxusními letovisky.

Sport.cz 

Hvězdné války? MMA expanduje do vesmíru

S opravdu originálním projektem přichází společnost Space 11, která plánuje uspořádání souboje MMA ve vesmírné lodi. Italský filmový producent Andrea Iervolino má na kontě řadu zajímavých projektů, tento by byl zřejmě nejbláznivější.

iSport.cz 

Doležal po hattricku: Ve druhé místo věřím, ale bude to těžké. Tým si sedl

Už je tomu jedenáct ligových večerů, kdy Jablonec naposledy padl. Severočeši dál rázně našlapují k překvapivému druhému místu. Spartu dostali před nedělním duelem s Baníkem pod tlak, tentokrát jejich formu odnesly Teplice (4:1). Silácké řeči z kabiny ovšem neuslyšíte. „Bude to ještě těžké, velmi těžké. Musíme se připravit a bojovat až do konce,“ říká Martin Doležal. To právě on popravil v ofenzivě aktivní „Skláře“, když jim nasázel druhý hattrick kariéry.

Parlamentnilisty.cz 

Plaťte za skutečnou rychlost internetu! Nová brožura ČTÚ pro spotřebitele

ČTÚ vydal brožuru s podrobným přehledem pro všechny spotřebitele, kteří si chtějí ověřit, zda jim jejich poskytovatel služby přístupu k internetu dodává služby skutečně v takové kvalitě, jak udává ve smlouvě. Součástí brožury je i postup podání reklamace u poskytovatele a případně i námitky proti vyřízení reklamace u ČTÚ, včetně vzorových podání.

iSport.cz 

Kovář mistrem Švýcarska! Titul s Zugem ovládl jako vítěz bodování

Velký úspěch českého reprezentanta v zemi helvétského kříže! Hokejový útočník Jan Kovář v dresu Zugu oslavil ve finále švýcarské hokejové ligy (NLA) i třetí vítězství nad Ženevou (5:1) a po triumfu 3:0 na zápasy vybojoval mistrovský titul. Zkušený centr, který si podmanil statistiky základní části, přispěl k zlaté tečce asistencí a s 15 kanadskými body (1+14) ovládl také bodování play off.

Sport.cz 

Ztratit druhé místo? Už by nás to mrzelo, přiznává Doležal po hattricku

Nejlepší střelec Jablonce Ivan Schranz se zranil, na jedničku podtrženou ho zastoupil Martin Doležal. Na výhře nad Teplicemi 4:1 se podílel hattrickem! „Je to zásluha celého týmu. Někdy z toho tak někdo vyjde a tentokrát jsem to byl já. Za góly jsem však samozřejmě rád," říká fotbalový kanonýr, jenž svým desátým, jedenáctým a dvanáctým gólem sezony zvýšil náskok Jablonce na druhém místě už na šest bodů.

Parlamentnilisty.cz 

Vítková (KDU-ČSL): Nekonečný souboj silnice 43 pokračuje

Ohledně přípravy silnice 43 komunikuji pravidelně s ministrem dopravy Karlem Havlíčkem. Aktualizace TES I/43 Svitávka–Staré Město byla předložena 30. 3. 2021 na Ministerstvu dopravy a byla následně projednána v Centrální komisi.

Parlamentnilisty.cz 

Okamura: Piráti zradili svůj volební program, odmítají umožnit referendum o členství ČR v EU

Piráti podle Tomia Okamury zradili svůj volební program, a přestože to voličům před volbami slibovali, tak nyní odmítají umožnit referendum o členství ČR v EU. „Vy jste byli ti první, v podstatě spolu s dalšími stranami, kteří, když jsme se bavili o zákonu o referendu, řekli, že to chtějí z toho vyhodit, aby občané nemohli hlasovat o členství v EU a v referendu,“ obořil se Okamura na jednání Sněmovny do Pirátů.

iDNES.cz 

Babiš: EK by měla usilovat o víc vakcín na červen, jsem pro uvolnění patentů

V Portu začal v pátek neformální summit Evropské rady. Premiér Andrej Babiš při této příležitosti povečeří se zástupci zemí EU. Chce požádat předsedkyni Evropské komise Ursulu von der Leyenovou, aby zkusila získat dodatečné množství vakcín proti covidu-19 na červen. „To je pro nás teď nejdůležitější,“ řekl. Evropa by podle něj měla rozjet společnou kampaň na podporu vakcinace.

iSport.cz 

Česko – Slovensko 2:1. Šestá výhra v řadě, vítězná premiéra Kváči

Příprava na mistrovství světa v Lotyšsku je nadále stoprocentní. Čeští hokejisté porazili Slovensko i ve druhém zápase v Praze (2:1) a před světovým šampionátem v Rize zvítězili již pošesté za sebou. Východním sousedům se sice povedlo ukončit dlouhé čekání na gól, čistým průstřelem od modré ale o dalším triumfu party kouče Filipa Pešána rozhodl obránce Andrej Šustr. Vítěznou premiéru v reprezentačních barvách zažil liberecký brankář Petr Kváča. Čechy v příštím týdnu čeká generálka na Českých hokejových hrách, jenž se hrají od 12. Читать дальше...

Parlamentnilisty.cz 

Arenbergerův plán: Jeden test týdně ti bude stačit. Chceš víc? Zaplať si

Epidemiologové se shodují v tom, že pravidelné testování je vedle očkování jednou z cest, jak se bránit epidemii koronaviru. V současné době mohou lidé chodit na antigenní testy zdarma jednou za 3 dny. Stávající ministr zdravotnictví Petr Arenberger má však za to, že bude stačit jeden test týdně zdarma. Kdo jich bude chtít víc, má si je podle představ Petra Arenbergera zaplatit.

ECHO24 

Skotská národní strana, která se chce odtrhnout od Británie, míří k vítězství ve volbách

Skotská národní strana (SNP), která usiluje o nezávislost na Británii, je na cestě k jasnému vítězství ve volbách do parlamentu v Edinburghu. Podle analytiků ale zřejmě nezíská většinu křesel, která by jí umožnila prosadit plán na uspořádání nového referenda o samostatnosti v roce 2023. Sčítání hlasů ze čtvrtečních voleb zatím postupuje pomalu a konečné výsledky se čekají nejdříve v sobotu.Новости 24/7 DirectAdvert - доход для вашего сайта


Частные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в РоссииRu24.net — ежеминутные новости с ежедневным архивом. Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Ru24.net — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net. Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть —онлайн с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии. Ru24.net — живые новости в живом эфире! Быстрый поиск от Ru24.net — это не только возможность первым узнать, но и преимущество сообщить срочные новости мгновенно на любом языке мира и быть услышанным тут же. В любую минуту Вы можете добавить свою новость - здесь.


Новости от наших партнёров в Вашем городе

Топ новостей на этот час

Russian.city