Добавить новость
Moscow.media
Новости сегодня

Новости от TheMoneytizer


Новости за 02.05.2021


Новые комментарии

Česká Pozice 

Druhá Bečva? Řeka Bílina zapáchá po neznámé látce, ryby hromadně uhynuly

Řeka Bílina je zakalená a zapáchá po zatím neznámé látce, ryby v ní hromadně uhynuly. Co za látku do vody uniklo, potvrdí odebrané vzorky. Rozsah úhynu zvířat a případný zdroj úniku látky rybáři zjišťují. Zástupci Českého rybářského svazu to v neděli uvedli na facebooku.

Fotbal.idnes.cz 

Itálie má nového šampiona, titul slaví Inter. Jankto gólem pomohl k výhře

Fotbalová Itálie má po devítileté nadvládě Juventusu nového mistra. Tím je Inter Milán, kterému ve 34. kole pomohla ztráta Atalanty Bergamo v Sassuolu (1:1). Na druhou příčku se po obratu v Udine (2:1), který zařídil Cristiano Ronaldo, dotáhl Juventus. Reprezentační záložník Jakub Jankto se šestou brankou v sezoně podílel na výhře Sampdorie Janov nad AS Řím (2:0).

iSport.cz 

Tottenham rozstřílel Sheffield, Bale dal hattrick. Výhru má i Arsenal

Fotbalisté Tottenhamu porazili ve 34. kole anglické ligy Sheffield 4:0 a ve druhém ligovém zápase po odvolání trenéra Josého Mourinha si připsali druhou výhru. Hvězdou duelu byl autor hattricku Gareth Bale, Spurs se posunuli na páté místo o bod před West Ham a na čtvrtou Chelsea ztrácejí pět bodů. Arsenal vyhrál v Newcastlu 2:0, tradiční souboj mezi Manchesterem United a Liverpoolem byl kvůli diváckým nepokojům na stadionu Old Trafford odložen.

Český golfový rozcestník 

Vlčková patnáctá na Symetra Garden City Charity

Symetra Tour – Garden City Charity Classic at Buffalo Dunes, Garden City, Kansas, USA (30.4 – 2.5.2021, -7 hodin) Karolína Vlčková dosáhla nejlepšího umístění od PHC Classic v roce 2018, kde skončila dělená osmá. V Garden City hrála 71,75, a 72 a obsadila 15. místo (+2). Zvítězila Američanka Lilla Wu (-8). Druhé místo zaujala Američanka […]

Читать дальше...

Novinky 

Nový senzor na kolejích ochrání životy

Desítky životů cestujících na železnici umí zachránit nově vyvinutý senzor na koleje z brněnského Vysokého učení technického (VUT), který se již testuje v praxi. Má podobu deseticentimetrového provázku napojeného na krabičku stejně velkou, jako je ta od zápalek.

Sport.cz 

Jsme šampiony, potřetí v řadě, znělo Edenem. Tím nekončíme, chceme double, velí kapitán Bořil

Pádili k severní tribuně, na kterou se tentokrát dostalo pár stovek jejich věrných fanoušků, padali na trávník a klouzali se po něm. A do toho všeho jim zněla v uších píseň "We Are The Champions". Už potřetí po sobě, ale pořád přenádherně. Fotablistům, trenérům, stejně jako nejvyššímu slávistickému bossovi Jaroslavu Tvrdíkovi, který pochopitelně sestoupil z tribuny mezi svůj tým.

Fotbal.idnes.cz 

Bale, Bale, Bale. Tottenham smetl posledního, zvítězil také Arsenal

Fotbalisté Tottenhamu deklasovali poslední Sheffield United 4:0 díky hattricku, kterým se blýskl Gareth Bale. Ve 34. kole anglické Premier League vyhrál i Arsenal nad Newcastlem (2:0). Utkání Manchester United - Liverpool bylo po nepokojích fanoušků odloženo.

iSport.cz 

Zaskočený Guľa po výplachu Plzně: Slavia je top level. Bylo to bolestivé

Ani při čtvrtém setkání Slavii nesvalil. Co hůř, dostal pořádně za uši. Adrian Guľa musel skousnout vlastní nejdrsnější porážku v rámci české nejvyšší soutěže. Výsledek 1:5 je pro Plzeň - vzhledem k událostem na hřišti – ještě milosrdný. Od začátku byl mezi oběma týmy propastný rozdíl. Dosud suverénně největší ve vzájemných konfrontacích. „Narazili jsme na top level. Není náhodou, že Slavia byla ve čtvrtfinále Evropské ligy. Konfrontace to byla potřebná, leč bolestivá,“ prohlásil kouč Viktorie.

Sport.cz 

Hlavní závod na motocyklové Jarní ceně v Brně rozhodla jediná tisícina

Jediná tisícina sekundy rozhodla o vítězství Karla Peška v hlavním závodě motocyklové Jarní ceny Brna na Masarykově okruhu. Cílová fotografie rozhodla po dvanácti kolech o jeho těsném triumfu před téměř celou dobu vedoucím Michalem Práškem v nejsilnější kubatuře nad 600 ccm.

iSport.cz 

PĚT důvodů, proč je Slavia zase mistrem: objevy, ranaři i univerzálové

Byla dobrá v obraně i v útoku, vypomohla si univerzálností i novými hvězdami. Slavia mezi tuzemskou konkurencí vyčnívala a s předstihem prožívá další mistrovskou korunovaci. Deník Sport vybírá důvody, proč byli červenobílí v tomto ročníku FORTUNA:LIGY opět nejlepší.

Outsider Media 

Oh, my God

Jsme jedné krve, ty a já.

Česká Pozice 

Žádné roušky a živý koncert pro pět tisíc diváků. Britská vláda testuje bezpečnost velkých akcí

V anglickém Liverpoolu se v neděli koná živý koncert skupiny Blossoms a dalších účinkujících, jehož se účastní na 5000 diváků bez nutnosti nosit roušku a dodržovat rozestupy. Spolu se dvěma klubovými nocemi s účastí několika tisíc fanoušků taneční hudby jde o součást pilotního projektu, kterým chce britská vláda otestovat bezpečnost velkých akcí.Новости 24/7 DirectAdvert - доход для вашего сайта


Частные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в РоссииRu24.net — ежеминутные новости с ежедневным архивом. Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Ru24.net — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net. Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть —онлайн с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии. Ru24.net — живые новости в живом эфире! Быстрый поиск от Ru24.net — это не только возможность первым узнать, но и преимущество сообщить срочные новости мгновенно на любом языке мира и быть услышанным тут же. В любую минуту Вы можете добавить свою новость - здесь.


Новости от наших партнёров в Вашем городе

Топ новостей на этот час

Russian.city