Добавить новость
Новости России
Новости сегодня

Новости от TheMoneytizer


Новости за 01.05.2021


Новые комментарии

Tenisové zprávy - iDnes 

Štafeta čtvrtkařů se kvalifikovala na mistrovství světa, v Tokiu bude chybět

Štafeta čtvrtkařů zůstala na mítinku World Relays v Chorzóvě za postupem do finále, které by jí zajistilo účast na olympijských hrách v Tokiu. Kvarteto Michal Desenský, Pavel Maslák, Martin Tuček a Patrik Šorm obsadilo ve svém rozběhu časem 3:05,11 čtvrté místo, celková desátá příčka ale stačila „jen“ ke kvalifikaci na mistrovství světa do Eugene v příštím roce.

Fotbal.idnes.cz 

Inter poslal Crotone do druhé ligy a má titul na dosah, Barák byl u remízy

Fotbalisté Interu Milán zdolali Crotone 2:0 a v neděli mohou s předstihem slavit titul. Poražení jsou naopak prvním sestupujícím. Verona se záložníkem Antonínem Barákem v sestavě remizovala ve 34. kole se Spezií 1:1, Milán po dvou prohrách zabral a zvítězil nad Beneventem 2:0.

iSport.cz 

SESTŘIHY: Venkovní výhry Budějovic a Boleslavi, Baník - Zbrojovka 1:1

Fotbalisté Českých Budějovic vyhráli ve 30. kole FORTUNA:LIGY v Příbrami 1:0 stejně jako Mladá Boleslav na Slovácku. Baník Osttava neudržel vedení se Zbrojovkou Brno, která si odvezla bod za remízu 1:1. Stejné skóre nabídlo i utkání mezi Opavou a Bohemians.

iSport.cz 

Válec Dortmund! V poháru nasázel pět gólů za poločas a je ve finále

Fotbalisté Dortmundu rozstříleli v semifinále Německého poháru druholigový Kiel 5:0 a po čtyřech letech postoupili do finále. V něm se utkají s Lipskem, které v pátek zdolalo Brémy 2:1 po prodloužení. Hrát se bude 13. května na Olympijském stadionu v Berlíně.

ECHO24 

Maďarsko otevírá restaurace, kina či divadla. Lidé musí prokázat očkování nebo prodělaný covid-19

Maďarsko od soboty zmírnilo protikoronavirová opatření pro ty, kteří jsou již očkovaní proti covidu-19 nebo toto onemocnění prodělali. Lidé s potvrzením o imunitě ve formě plastové kartičky mohou mimo jiné do vnitřních prostor restaurací, hotelů, posiloven, kin nebo divadel. Podniky mohou mít nově otevřeno do jedenácti večer a noční zákaz vycházení, který platí v zemi od listopadu, od nynějška začíná až o půlnoci, informuje agentura AP.

Lidove noviny 

Kurz Putinovi nabídl, že Vídeň uspořádá možný rusko-americký summit s Bidenem

Rakouský kancléř Sebastian Kurz v pátečním telefonickém rozhovoru osobně navrhl ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi, že Vídeň uspořádá možný summit s americkým prezidentem Joem Bidenem. S odvoláním na sobotní sdělení Kremlu o tom informovala agentura APA. Podle mluvčího rakouské vlády přišla v telefonátu řeč i na vakcínu Sputnik V proti nemoci covid-19.

iDNES.cz 

Mikulášek znovu prohrál. V boji si poranil kotník a musel odstoupit

Organizace Oktagon v sobotu v Brně nabídla 23. turnaj. V kleci se utkali dva bývalí Vémolovi soupeři. Český MMA zápasník Václav Mikulášek si na konci druhého kola poranil kotník a nemohl pokračovat. V posledním zápase kariéry si tak připsal vítězství Nor Thomas Robertsen.

Sport.cz 

Dortmund rozstřílel Kiel a postoupil do finále Německého poháru

Fotbalisté Dortmundu rozstříleli v semifinále Německého poháru druholigový Kiel 5:0 a po čtyřech letech postoupili do finále. V něm se utkají s Lipskem, které v pátek zdolalo Brémy 2:1 po prodloužení. Hrát se bude 13. května na Olympijském stadionu v Berlíně.

iSport.cz 

Oktagon 23 ONLINE: Mikulášek prohrál, ale i tak překvapil Vémolu

Sobotní večer je pro fanoušky MMA jako stvořený. Kromě zápasu Jiřího Procházky se v brněnské Zoner BobyHall koná turnaj Oktagon 23. Hlavní souboj galavečera obstará Petr Kníže s Andreou Fusim z Itálie. V souboji dvou zápasníků, kteří podlehli Karlosi Vémolovi, zvítězil Thomas Robertsen po zranění Václava Mikuláška. Tereza Bledá si poradila s Karoline Martinsovou.

Parlamentnilisty.cz 

ÚZSVM převzal pozemky po muži, zemřelém v Osvětimi

Klatovské pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových získalo celkem jedenáct pozemků v katastrálním území Zborovy a Velenovy. Jednalo se převážně o zemědělskou půdu a dále o lesní pozemky, vše v celkové výměře 52 019 m2. Hodnota majetku činila 51 320 korun.

iDNES.cz 

Dortmund deklasoval Kiel 5:0 a postoupil do finále Německého poháru

Fotbalisté Dortmundu rozstříleli v semifinále Německého poháru druholigový Kiel 5:0 a po čtyřech letech postoupili do finále. V něm se utkají s Lipskem, které v pátek zdolalo Brémy 2:1 po prodloužení. Hrát se bude 13. května na Olympijském stadionu v Berlíně.

Sport.cz 

Štafeta čtvrtkařů se na World Relays kvalifikovala na MS, na OH čas nestačil

Česká štafeta čtvrtkařů zůstala na mítinku World Relays v Chorzóvě za postupem do finále, které by jí zajistilo účast na olympijských hrách v Tokiu. Kvarteto Michal Desenský, Pavel Maslák, Martin Tuček a Patrik Šorm obsadilo ve svém rozběhu časem 3:05,11 čtvrté místo, celková desátá příčka ale stačila ke kvalifikaci na mistrovství světa do Eugene v příštím roce.

Forbes.cz 

Rothschildovy Vítkovice. Jak bankovní dynastie ovlivnila podobu ocelového města

“Při Dunaji strmí paláce z krve mé a z mého potu.” Přístup vídeňské smetánky k průmyslem a těžbou sužovanému regionu rozhodně neležely v žaludku jen Petru Bezručovi, který tak často zatracoval onoho tajemného markýze Gera. Ve svých Slezských písních však mimo jiné zmiňuje také jeden z nejvýznamějších bankovních rodů přelomu 19. a 20. století – Rothschildy. Jak to tedy s přítomností proslulé dynastie na severní Moravě […]

Читать дальше...

iDNES.cz 

Baník - Brno 1:1, remíza netěší ani jednoho, Zbrojovka srovnala v závěru

Fotbalisté ostravského Baníku neprohráli pošesté za sebou, cítí ale, že proti Brnu měli na víc. O vedení nicméně ve 30. kole přišli a Zbrojovka vydolovala aspoň remízu, v boji o udržení by ale potřebovala spíš vítězství. Skóre po změně stran otevřel domácí Buchta, v závěru srovnal střídající Štepanovský.

Sport.cz 

Bod je málo, ale musíme bojovat dál, říká brněnský Peter Štepanovský

Brněnská Zbrojovka nevyhrála už čtyři utkání v řadě. Neuspěla ani v Ostravě, kde remízu 1:1 zachránil střídající Peter Štepanovský. Za příznivějších okolností by Brňané bod z Baníku pravděpodobně vítali, tentokrát se z něj ale neradovali. Čtyři kola před koncem soutěže si v boji o opuštění sestupové příčce příliš nepomohli.

iSport.cz 

NHL ONLINE: Boston porazil Buffalo, Krejčí 0+3. Detroit hostí Tampu

Velmi bohatý program NHL nabízí fanouškům hokeje sobota večer a nedělní noc. Své utkání už za sebou má Boston, který porazil Buffalo 6:2. David Krejčí se blýsknul třemi asistencemi. David Pastrňák nebodoval, trefil pouze brankovou konstrukci. Od 21 hodin hraje Palátova Tampa v Detroitu (Zadina, Hronek, Vrána). V noci nastoupí Dominik Kubalík, Tomáš Hertl, Jakub Voráček, Martin Nečas, Filip Chytil nebo Pavel Zacha. Zápasovou nálož sledujte ONLINE na iSport.cz.

iDNES.cz 

Boston nedal šanci Buffalu, Krejčí připravil hattrick pro Smitha

V prvním z celkových patnácti sobotních zápasů hokejové NHL Boston s přehledem naplnil roli favorita proti poslednímu Buffalu. Na výsledku 6:2 se třemi asistencemi podílel ve velké formě hrající David Krejčí, jenž tak připravil hattrick pro Craiga Smitha.Новости 24/7 DirectAdvert - доход для вашего сайта


Частные объявления в Вашем городе, в Вашем регионе и в РоссииRu24.net — ежеминутные новости с ежедневным архивом. Только у нас — все главные новости дня без политической цензуры. "123 Новости" — абсолютно все точки зрения, трезвая аналитика, цивилизованные споры и обсуждения без взаимных обвинений и оскорблений. Помните, что не у всех точка зрения совпадает с Вашей. Уважайте мнение других, даже если Вы отстаиваете свой взгляд и свою позицию. Ru24.net — облегчённая версия старейшего обозревателя новостей 123ru.net. Мы не навязываем Вам своё видение, мы даём Вам срез событий дня без цензуры и без купюр. Новости, какие они есть —онлайн с поминутным архивом по всем городам и регионам России, Украины, Белоруссии и Абхазии. Ru24.net — живые новости в живом эфире! Быстрый поиск от Ru24.net — это не только возможность первым узнать, но и преимущество сообщить срочные новости мгновенно на любом языке мира и быть услышанным тут же. В любую минуту Вы можете добавить свою новость - здесь.


Новости от наших партнёров в Вашем городе

Топ новостей на этот час

Russian.city