Добавить новость

Другие новости Червонограда и Львовской области на этот час
Добавь свою новость бесплатно - здесь

На Львівщині другий день поспіль зростає число хворих на коронавірус

44
На Львівщині другий день поспіль зростає число хворих на коронавірус

Учора на Львівщині повідомляли про 42 нові випадки зараження і вже били на сполох. А за добу, що минула, у Львові та області виявлено вже 65 нових осіб з підозрою на COVID-19. Про це щойно повідомила заступниця міського голови Львова та керівниця міського штабу з протидії корона вірусу Галина Слічна. Зафіксовано й летальний випадок від цієї інфекції.

«18-й померлий пацієнт – з міста Червоноград, 1958-го року народження. Помер учора, 7 травня, у реанімації Винниківської лікарні. – звітує Галина Слічна. – Позитивний результат, який підтвердив у чололвіка коронавірусну інфекцію, отримали 3 травня. Цього ж дня пацієнта, що мав супутні захворювання, а це – бронхіальна астма, хронічна легенева патологія, із загостренням лівобічної пневмонії госпіталізували до Львівського обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих імені Юрія Липи, що у Винниках. Львівська міська рада висловлює співчуття родині померлого».

Чиновник також повідомила, що за вчора лабораторні центри у Львові провели 315 ПЛР-тестів, з яких 65 виявили позитивний результат.

«+65 інфікованих коронавірусом на Львівщині за останню добу (з 315 досліджень)! Це найбільший результат на сьогодні по Україні, – написав у соцмережах міський голова Львова Андрій Садовий. – Збираємо штаб швидкого реагування. Подальші дії озвучимо після засідання штабу».

За весь період карантину до Львівської обласної інфекційної лікарні звернулись 2848 осіб. Госпіталізовані були 447. На амбулаторному лікуванні за весь час перебувала 2431 особа. Виписані 304 особи.

Станом на ранок 7 травня у лікарні перебувають 143 особи, з них у реанімації  – 7 осіб. На апаратах штучної вентиляції легень – 2 пацієнти.

Коронавірусну інфекцію виявлено у 660 осіб. 18 недужих померли. 138 пацієнтів одужали.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів

*/

Читайте на 123ru.net

Новости 24/7 DirectAdvert - доход для вашего сайта
Топ новостей на этот час в Червонограде и Львовской области